Chcete webové stránky za dobrou cenu? 

Vyžadujete moderní  vzhled a funkce?

Potřebujete spolehlivý hosting a doménu?

Má mít web responzivní design?

Mají být stránky SEO optimalizované?


To vše můžete mít!

Za cenu od 5000,-

Praha a celá ČR

Jak začít

Chcete vědět, Jak probíhá proces tvorby webových stránek? Přečtěte si postup, krok po kroku.

1.) Vaše poptávka www stránek a náš první kontakt.

Ještě než se rozhodnete, že si objednáte nové webové stránky, tak první co asi každého zajímá, je cena. Nemusíte se bát napsat nebo zavolat. Nezávaznou a přibližnou cenu, vám řeknu hned na začátku nebo si můžete udělat představu na příkladech v ceníku. Pokud ale chcete vědět cenu co nejpřesněji, tak prosím, co nejpřesněji specifikujte i vaše požadavky. Vyhneme se tak překvapením a určitě vám cenu víc upřesním.

  • Rozsah – Víte, kolik stránek bude váš web mít? Stačí přibližný počet stránek
  • Vzhled – Víte, jak by měl váš web vypadat? Nemusíte nic navrhovat a kreslit, stačí když pošlete odkaz na jakýkoliv web, který se vám vzhledově líbí. Je to jen pro mou představu, abych viděl, jaký vzhled stránek je pro vás ten pravý.
  • Máte připravené texty nebo je chcete napsat na míru? Pokud texty žádné nemáte, tak je můžu napsat za vás. Stejně ale budu potřebovat vědět, čím se vaše firma zabývá, co bude obsahem a cílem stránek. Stačí heslovitě, ale čím více informací mi dáte, tím lépe.
  • Máte nachystané hezké a kvalitní fotky či ilustrační obrázky nebo chcete koupit kvalitní fotky ve fotobance? Doporučuji fotky z fotobank. Za cenu v řádu desetikorun, dostanete kvalitní fotky včetně licence k použití. Pro představu můžete mrknout třeba na tyto fotobanky kde mám registraci a kde fotky objednávám: 
    123rf.com nebo billionphotos.com
    Pokud je to možné, tak opravdu nedoporučuji používat fotky z mobilu apod.. Kvalita je obvykle nevyhovující a většinou to kazí prví dojem z nových stránek. A to přece nechcete.
  • Máte objednanou doménu a hosting, nebo je chcete objednat spolu se webem? Pokud nemáte jméno stránek vybrané, nevadí, najdeme volnou doménu spolu.

2.) Porovnali jste si nabídky od více firem a máte jasno, u koho si web necháte připravit? Výborně! 

Jakmile máte jasnou představu a jsme domluveni, můžeme začít vše připravovat. Pro začátek od vás budu potřebovat vaše IČ a kontaktní údaje. Vystavím vám zálohu, obvykle ve výši 1500-2500Kč.  V okamžiku, kdy je platba zálohy v pořádku, přikročíme k tvorbě návrhu. V ten samý okamžik obvykle objednávám hosting a doménu, aby bylo kam stránky nahrát. Samozřejmě, pokud hosting a doménu máte, tak už nic objednávat nemusíme. Budu ale potřebovat přístup do administrace nebo přihlašovací údaje pro FTP a databázi (bez toho to nepojede).

3.) Předání informací a podkladů pro web

Je jedno jestli jste z Aše, Prahy nebo Olomouce. Pro sdělení informací je ideální a nejlepší, vzít telefon a říct si, co je potřeba. Nemusíte se bát, opravdu umím vše vysvětlit po telefonu i laikovi. 

Webové stránky - Jak začít s přípravou

Podklady je nejlepší poslat emailem, nebo když je jich víc, tak je můžete uložit a sdílet přes různé internetové služby jako jsou:

Formáty souborů doporučuji TXT nebo DOC, DOCX pro texty a JPEG pro fotky.

Na osobní schůzky jezdím jen v případě, že se jedná o rozsáhlou zakázku a její odhadovaná cena přesahuje částku 15 000 Kč. Při osobní schůzce máte první konzultaci do 30 minut zdarma. Každá další už se platí, stejně jako cesta. To je prosím jednoduchý důvod, proč u nízkorozpočtových webů osobní schůzky nenabízím. Dost zákazníků je chce, ale dost jich není ochotno akceptovat, že čas, konzultace a cesta, nejsou free.

4.) První návrh www stránek

První návrh webu budete mít připravený obvykle do dvou pracovních dnů, od přijetí zálohy na práci. Návrh stránek vám nebudu malovat po papíru, posílat po obrázcích v emailu, ale uvidíte ho online a hned. Stránky budou v tzv. režimu údržby, dostanete k nim přístupové údaje a hned tak uvidíte jak váš web vypadá.

5.) Odsouhlasení návrhu webu

Jakmile odsouhlasíte první návrh nebo doplníte změny, budeme pokračovat v plnění stránek obsahem. Když budete chtít na váš nový web přivést hned návštěvníky/zákazníky, můžu vám připravit i PPC reklamu a maximalizovat tak návštěvnost webu hned v začátku.

6.) Dokončení webových stránek

V okamžiku, kdy stránky splňují vaše očekávání a vy potvrdíte, že je vše hotové, tak vystavím fakturu na zbytek práce. Jakmile je platba za práci v pořádku, tak vypnu tzv. mód údržby a stránky zaregistruji do vyhledávačů Google, Seznam, Bing tak, aby vás návštěvníci snadněji našli. Stejně tak vám obratem posílám vaše přístupové údaje pro administraci stránek.

7.) Aktualizace a další přidávání obsahu

Samozřejmě se na mě můžete kdykoliv obrátit s další aktualizací stránek. Určitě je dobré, dávat návštěvníkům stránek aktuální informace a nenechat web stárnout.

Už víte co a jak budeme dělat nebo máte ještě další otázky? Napište nebo zavolejte… rád vám vše vysvětlím.